TURNAJ - GAME OF FLIP 2020

BY TEAM FREEMOVE

Vítejte na oficiální stránce nové originální sportovní soutěže o zajímavé ceny a hlavní výhru 20.000 Kč. 
GAME OF FLIP 2020 je pořádána za účelem spojení parkourové a freerunové komunity společně s cílem zviditelnit mladé sportovní talenty z České a Slovenské republiky.

Vyhlášení všech soutěžícíh!

Od 29.12.2019 do 20.1.2020 probíhala on-line kvalifikace, kdy se soutěžící mohli pokusit dostat do hlavního kola celého turnaje pomocí registrace a zasláním videa jejich pohybových dovedností. V tomto videu najdete všech 12 postupujících, kteří na náš ve výběrovém kole udělali největší dojem.

OFICIÁLNÍ SOUTĚŽÍCÍ TURNAJE - GAME OF FLIP CUP 2020

Adam "VAYT" Holub

19 let

Jan "BLONĎÁK" Horušický

19 let

Gabriel "GÁBA" Karoch

13 let

Jakub "HÁŠA" Hašek

28 let

Jiří Dvořáček

18 let

Kryštof Ditz

16 let

Matúš Turanský

16 let

Michal "PUFA" Morávek

24 let

Pavel "PAVLIS" Müller

19 let

Ondra Friedrich

15 let

Štěpán Machovec

15 let

Tomáš "JERRY" Jarý

15 let

Originální soutěž - jedinečná příležitost!

Turnaj, který má pobavit, pomoc mladým talentům, spojit komunitu a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky...

12 nejlepších

Do hlavní soutěže se skrze naše výběrové kolo dostane maximálně 12 nejlepších. Kteří se celého turnaje budou moci zúčastnit.

Zajímavá cena

Vítěz celé soutěže si nakonec doopravdy odnese 20.000 Kč v hotovosti. Pokusíme se však zařídit i další zajímavé ceny pro ostatní soutěžící, kteří v naší GAME OF FLIP něco předvedou!

Mobirise

Neskutečná podívaná

Věříme, že všichni soutěžící dají do svých zápasů své maximum a společně s námi tak vytvoří spoustu zajímavého kontentu v podobě zábavných internetových videí. Které již dnes sami o sobě mají přes milión zhlédnutí.

Podpora komunity

Věříme, že tento turnaj pomůže spoustu mladým skokanům předvést veřejnosti své talenty a ukázat co vlastně umí. Zároveň soutěž propojí nové kontakty vytvoří nová přátelství a přinese spoustu zábavy!

Základní informace:

Do GAME OF FLIP se může přihlásit kdokoliv, kdo se nebojí pořádné pohybové výzvy. Doporučujeme zvážení svých pohybových dovedností a zdatností skákání salt na trampolíně a na zemi. Soutěž není věkově omezená. 

CHCI SOUTĚŽIT!

Po ukončení registrací vybereme maximálně 10 sportovců, kteří se budou moci zúčastnit celého turnaje. Následně rozdělíme soutěžící do turnajové tabulky. Když soutěžící ve svém zápase prohraje končí pro něj účast v dalších kolech turnaje. Jestliže svůj zápas však vyhraje - postupuje do dalšího kola. Jednotlivé zápasy se budou konat postupně v průběhu roku 2020.
odkaz: tabulka turnaje

Do soutěže se pokusíme ještě postupně přidat spoustu zajímavých a hodnotných cen. Hlavní cena pro vítěze 20.000 Kč je již však jistá! :)
Zároveň každý soutěžící získá jedinečnou šanci zúčastnit se natáčení originální série videií a zviditelnění se tak na YouTubovém kanále týmu FREEMOVE, který k dnešnímu dni odebírá více jak 150.000 lidí.

Pravidla GAME OF FLIP jsou jednoduchá. 
Vždy proti sobě soutěží jeden na jednoho. Hru začíná mladší soutěžící.
Na začátku svého kola zadává nějaký parkourový trik nebo flow. Na zadání má pouze jeden pokus. Pokud se mu zadání nepovode ztrácí jeden ze svých 4 životů. Pokud se mu zadání povede je řada na druhém hráči, který má jako obránce na zopakování tohoto triku maximálně 2 pokusy. Pokud trik zopakuje o nic nepřijde a zadává další trik. Pokud ho však nezvládne ztrácí jeden ze 4 životů. Hráč, který jako první přijde o své 4 životy prohrává.
Kdyby se Vám i tak zdála pravidla nejasná, můžete se podívat na nějaké z našich videií, které z téhly hru už máme natočené. :)

#1 GAME OF FLIP - Honza VS Gabriel | by Freemove
#2 GAME OF FLIP - Richie VS Pavlis | by Freemove
#3 GAME OF FLIP - Honza VS Gabriel (ODVETA?!) | by Freemove
#4 GAME OF FLIP - Adam VS Mařas | by Freemove


Rozpis všech zápasů a termínů se bude vždy zveřejňovat zde na těchto webových stránkách. Z každého jednotlivého zápasu vznikne vždy originální video na náš YouTube kanál. Pokud tedy chceš sledovat průběh celého turnaje určitě nezapomeň odebírat náš YouTube a sledovat nás na Instagramu.

Mobirise

Sleduj nás! :)

Ostatní projekty:

#FREEMOVESHOP
#FREEMOVECAMP
#GAMEOFFLIPCUP


© Tým FREEMOVE 2013-2020

Kontakt:

Email: info@freemoveteam.cz 
FREEMOVE s.r.o.
IČO:  08538298
DIČ: CZ 08538298
             

Made with Mobirise ‌

Free Web Page Maker